МРШАВ ФУДБАЛСКИ ВИКЕНД

0 26

Dusan Jankovic strelac drugog gola za Slogu  protiv ZadrugaraОд могућих девет бодова у сениорској конкуренцији, бајинобаштански клубови минулог викенда су освојили свега два. Слога је у оквиру зоне Дрина играла трећу пролећну утакмицу, противник јој је био у Лајковцу другопласирани Задругар. Изабраници тренера Душка Пријића сусрет су зaвршили резултатом 2:2. Домаћин је повео голом Јеринића у 15. минуту, а Подрињци су почетком другог полувремена изједначили, стрелац капитен Вујић. Преокрет је направљен двадесет минута пре краја када је Јанковић постигао други гол за Слогу. Ипак, два минута пре краја, домаћин је новим поготком Јеринића покварио већ виђено славље Бајинобаштана.

-Били смо тако близу освајања три бода, али нас срећа није погледала. Не знам шта нам се дешава целог овог првенства па у самом финишу примамо голове који нас коштају бодова. Жао нам је јер смо дозволили да се водећи ФАП опет удаљи за девет бодова- каже Душан Јанковић.
Са бодом из Лајковца Слога се померила на треће место, следи јој одмор јер је Борац иступио из лиге па одлазак на дерби у Прибој. ФК Вишесава на свом терену поражена је од Ариљске рампе са 2:4, док је Перућац играо 0:0 као домаћин против Железничара. Обе екипе су при дну табеле па ће морати да уложе доста напора за очување ранга.