ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
Најновије вести

ПРЕТЕЖНО СУНЧАНО, ВЕТРОВИТО И ХЛАДНО: Временска прогноза за недељу, 18. јануар

Јутро са слабим и умереним мразом, током дана претежно сунчано, осим у Тимочкој Крајини, на југозападу и југу Србије где ће ујутру бити местимично магле и ниске облачности, која ће се понегде задржати дуже током дана.

Ветар слаб и умерен, у кошавском подручју повремено јак, југоисточни, а на југу Баната и у доњем Подунављу повремено и са ударима олујне јачине уз појачан субјективни осећај хладноће.

Најнижа температура од -9 до -3, а највиша од 0 до 5 степени, на северу Војводине и у Тимочкој Крајини хладније, од -4 до -2 степена.

Време у Бајиној Башти

Претежно облачно и хладно, ветар слаб. Најнижа температура -7, највиша 1 степен.

Време у Београду

И у главном граду претежно сунчано, ветровито и хладно. Дуваће умерен и јак, југоисточни ветар.

Најнижа температура од -6 до -4, а највиша око 1 степен.

Прогноза за наредних седам дана

У понедељак и уторак у већем делу биће претежно сунчано, док се ниска облачност и магла повремено очекују на северу Војводине, истоку, југу и југозападу Србије.

Од среде мало и умерено облачно, у брдско-планинским пределима тек понегде слабе пролазне падавине, док се наредног викенда (24-25.01.), уз облачније и мало топлије време, киша очекује понегде и у осталим крајевима, на високим планинама снег.
У Војводини и Тимочкој Крајини у већини дана температура испод 0 (ледени дани), а у осталом делу углавном у интервалу од 0 до 5 степени.

У Поморављу и Подунављу ће до среде дувати јак југоисточни ветар, који ће у четвртак и петак краткотрајно ослабити, а након тога се поново наставља период са кошавом.

Сличне вести

ЧАРОБНИ ПРСТЕН ОКО ДРИНЕ: Спојићемо Републику Српску и Србију новим пројектима

БАЈИНА БАШТА: Данас се одржава мали сајам спорта

Позив за јавну расправу о нацрту одлуке о изменама и допунама одлуке о радном времену на територији општине Бајина Башта

Оставите коментар