ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
Бајина БаштаСпорт

ТРИБАЛИОН 16. маја на Калуђерским барама: Нова рута и изненађења у најави

Авантуристичка трка са препрекама ТРИБАЛИОН одржаће се 16. маја на Калуђерским барама, а организатори најављују издање које доноси значајне новине. Детаљи о новој рути, новом месту окупљања и новој локацији журке након трке биће откривени ускоро.

ТРИБАЛИОН је трка са препрекама која се два пута годишње одржава на планини Тари, у западној Србији, и већ је препозната као један од најатрактивнијих авантуристичких догађаја у региону. Учеснике очекује спој физичког изазова, тимског духа и нетакнуте природе.

Такмичари могу да бирају између две стазе:

12 километара са 25 препрека или

21 километар са 35 препрека,

уз разноврсне природне и вештачке препреке, захтевне успоне и спектакуларне планинске пределе који одузимају дах.

Организатори поручују да ће предстојеће издање донети потпуно ново искуство, како за такмичаре, тако и за публику, уз додатна изненађења која ће ускоро бити представљена.

Једно је сигурно — 16. мај на Калуђерским барама биће у знаку адреналина, природе и праве авантуре.

дрина инфо

Сличне вести

Чудотворни извор Лађевац – скривени бисер Таре који привлачи посетиоце

ВУЧИЋ НАЈАВИО НАЈВЕЋА УЛАГАЊА У БАЈИНУ БАШТУ: 6 МИЛИОНА ЕВРА ЗА ПУТЕВЕ, СВЕТОСАВСКА УЛИЦА ОДМАХ, А НА ВИДОВДАН ПОЧИЊЕ И КАДИЊАЧА!

Дрина инфо

Трећи пут расписан конкурс за начелника Општинске управе

Оставите коментар