Љубитељи рекреације, пловидбе и природних лепота окупиће се у суботу, 25. јула, на језеру Перућац, где ће бити одржана традиционална Панчићева регата 2026 у организацији Туристичке организације Сребреница.
Манифестација ће почети у 11 часова на локалитету Оштрика, а и ове године очекује се велики број учесника који ће уживати у пловидби једним од најлепших језера у региону.
Панчићева регата већ годинама окупља заљубљенике у реку Дрину и Перућачко језеро, промовишући активан боравак у природи, дружење и туристичке потенцијале овог краја.
Организатори из Туристичке организације Сребреница позвали су све заинтересоване да им се придруже и буду део још једног незаборавног дана на води.
Ова регата наставља богат низ летњих дешавања на Перућцу, који сваке године привлачи све већи број посетилаца из Србије, Републике Српске и региона.
дрина.инфо


