ФУДБАЛСКИ ВИКЕНД: Бодови Слоги и Вишесави

0 233

У четвртом колу зоне Дрина Слога је у СРЦ „Браћа Милутиновић“, пред око 350 гледалаца, савладала Рађевац из Крупња са 2:1. У првом плувремену мреже су мировале. Домаћин је у пар наврата покушавао да дође у вођство, али без успеха. Гости су се углавном оријентисали на одбрану у жељи да остану непоражени. У другом полувремену виђена је обострано боља игра у којoj је Слога доминирала. Мрежу гостију најпре је погодио ефектним шутем са око 22 метра Марко Божић у 55. минуту, а десетак минута касније млади Савков искористио је своју шансу после асистенције Вујића. Слога је наставила са сигурном игром, али је Рађевац у 78. минуту ублажио пораз голом бека Васиљевића.Чини се да су судије погрешно проценили ситуацију на терену јер је, по општем мишљењу, голу претходила офсајд позиција.

fudbal-Задовољан сам игром у другом полувремену, прво није било према очекивању. Вероватно је Божићев гол преломио утакмицу. Имали смо на 2:0 још прилика, али нисмо их реализовали. Прегрмели смо четири кола без пораза, имамо две победе и два ремија, идемо даље- каже тренер Александар Петаковић.
У Златиборској окружној лиги Вишесава је забележили четврту узастопну победу. Изабраници тренера Ненада Кривокапића победили су у Пожеги Ариљску рампу са 3:1. Перућац је изгубио на Савинцу , примио је три, а није дао ниједан гол. Соко је такође поражен, овај пут од Јединства у Каленићима са 2:7.