ВАНРЕДНО КОЛО: Слога савладала Раднички Стобекс

После тријумфа у Прибоју над ФАП-ом, Слога је забележила нову победу у ванредном колу зоне Дрина. Са 1:0 савладала је жилаву екипу Радничког Стобекса. Гол одлуке пао је у другом минуту после добре акције и паса Јанковића, Милун Божић изванредно је шутирао искоса са око 18 метара и погодио саме рашље. Слога је наставила у истом ритму, а њена надмоћ се очитује изразитом превагом на средини терена. У другом полувремену Лекић је добро шутирао, али је голман гостију лопту избацио у корнер. Могли су Лозничани да помрсе рачуне Слоги у 75. минуту, но срећа им није била савезник, ударац Перића са пет метара зауставила је статива. Слога је имала још неколико изгледних прилика за гол, али су мреже до краја мировале.

Ђорђевић и Божић

-После победе у Прибоју имали смо императив да те бодове оверимо у овој утакмици и то је донекле спутавало моје играче. Успели су да превазиђу тешкоће и ја им честитам, бодови су нам најважнији. Сад равноправно улазимо у трку за прво место. Ишао нам је на руку и нови пораз ФАПа, овог пута од Брезовице, па сад ми имамо три бода мање, али и утакмицу мање- каже тренер Слоге Душко Пријић.