ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
Најновије вести

ВУЧИЋ ДАНАС НА ВАЖНОМ САСТАНКУ: Председник на разговору са подсекретарком за јавну дипломатију Стејт департмента Саром Роџерс

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састаће се данас са подсекретарком за јавну дипломатију америчког Стејт департмента Саром Роџерс, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

Како је најављено, састанак ће бити одржан у 12.30 часова у згради Генералног секретаријата председника Републике.

Амерички Стејт департмент објавио је 5. маја да ће Роџерс допутовати у Београд и потписати Споразум о учешћу, којим се формализује учешће САД на специјализованој светској изложби Експо 2027 у Београду.

У саопштењу објављеном на сајту америчког Стејт департмента наведено је да ће Роџерс боравити у Београду и Венецији у периоду од 6. до 12. маја и састати се са члановима Владе Србије са којима ће разговарати о заједничким приоритетима Србије и САД на Западном Балкану.

новости.рс

Сличне вести

БАЈИНА БАШТА: Донета одлука о расподели средстaва за медије

(ФОТО)Поново мећава на Златибору, температура у минусу: Забрана за шлепере и даље траје, путарима посао отежава ветар

БАЈИНОБАШТАНИ ПОКОРИЛИ ТРИБАЛИОН: Филип до сребра у најтежој трци, Анђела златна у Green Elite

Оставите коментар