DRINA.INFO – Информативни портал западне Србије и Подриња
Image default
ВестиКултура

Реми Гељар, 15 година смеха

Сви који воле да се добро насмеју знају име Ремија Гељара. Бриљантни Француз већ пуних 15 година поставља снимке својих комичних ситуација, а стекао је статус интернет легенде. Његови снимци досад су прикупили више стотина милиона прегледа.

Реми је одлучио да прослави 15 година засмејавања људи једном ретроспективом свог „стваралаштва“. Од скромног почетка и ситних подвала до интернет сензације и насловних страна тиражних новина.

Упадао је на професионалне фудбалске утакмице, појављивао се поред бодибилдера на подијумима, био је Супер Марио. Полицији је одавно познат, а неколико пута завршио је у њиховим возилима.

Преоблачио се у пужа, слепог миша, голуба, сову, глумио кенгура, атлетичара и пса, искрцао се у Нормандију, а његови специјали посвећени европским и светским фудбалским шампионатима постали су легендарни.

 

Извор: РТС

Сличне вести

МОСИ 2017: Каратисти донели девет медаља Бајиној Башти

Бајина Башта свечано обележава Дан општине – 25. јул 2025.

УЖИЦЕ: Рибу у Ђетињи отровао титан-диоксид

Оставите коментар