Из Огранка Електродистрибуција Ужице, погон Бајина Башта, обавештавају грађане да ће 21. и 22. маја бити извођени планирани радови на реконструкцији дистрибутивне електроенергетске мреже, због чега ће поједина насеља привремено остати без електричне енергије.
Како наводе из Електродистрибуције, радови се спроводе ради унапређења квалитета и поузданости снабдевања електричном енергијом.
У четвртак, 21. маја, од 11.30 до 14.30 часова, без струје ће бити потрошачи у Перућцу, Бесеровини и Бресту.
У петак, 22. маја, од 8.00 до 11.00 часова, прекид у снабдевању електричном енергијом планиран је за домаћинства у селима Папељ, Панин Поток, Николића Брдо, Пачаџије, Дуб, Злодол, Заглавак, Кадињача, Добротин, Костојевићи, Сјерац, Љештанско, Јакаљ, Церје и Јеловик.
Истог дана, од 11.30 до 14.30 часова, без напајања ће бити и потрошачи у Црвици, Рогачици, Овчињи, Гвосцу, Оклецу, Бачевцима, Зарожју и Дебелом Брду.
Из Електродистрибуције моле грађане за стрпљење и разумевање док трају планирани радови.
дрина.инфо

