Новоосновани Фото клуб при Установи Култура из Бајине Баште приредио је 10. марта своју прву самосталну изложбу фотографија у Градској галерији. Интерес за изложбу био је велики па је галеријски простор био препун посетилаца. Своје радове изложили су Милица Милосављевић, Ненад Марић, Зоран Спасојевић, Јован Јарић и Радомир Гложански. Већина их је везана за прелепу природу углавном бајинобаштанског краја.
Изложбу је отворио директор Установе Култура Јован Ђурић. Он је у краћем представљању аутора нагласио да је овај део западне Србије и Подриња изузетно леп, привлачан за туристе, али и за оне који се баве фотографијом. Амбиције Фото клуба су да широј јавности путем фотографије покаже изузетне лепоте ових крајева и тако да свој допринос развоју туристичких неспорних потенцијала, Таре, Дрине и околине.
Изложба се може видети сваког радног дана од 10-15 и од 17-21 час.
В.М.

