ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
ВестиСпорт

ЕКСКЛУЗИВНО! УФЦ У СРБИЈИ И 2027. ГОДИНЕ! Српска делегација на позив Дејне Вајта боравила у Филаделфији: Огромна част и фантастичне вести

УФЦ ће и 2027. године поново стићи у Београд!Договор о новом спектаклу у српској престоници постигнут је током посете српске делегације УФЦ догађају у Филаделфији.

Дарко Глишић и Лука Николић били су гости Дејне Вајта, који их је лично позвао на спектакл у Филаделфији. Управо том приликом направљени су конкретни планови за још један УФЦ догађај у Београду наредне године. Сада се чека још само званичан датум, а врло је могуће да ће УФЦ поново бити одржан у августу, као и ове године.

Ово су сјајне вести за љубитеље ММА у Србији, који ће тако поново имати прилику да гледају најбоље светске борце уживо у Београдској арени. Уједно фантастична вест за Србију која ће поново бити у жижи пажње светске спортске јавности.

Наравно, поново ће се љубитељи УФЦ из целог региона кренути пут Београда. Минус је што ће поново бити само 20.000 места, а знамо да је интересовање 4-5 пута веће.

Велику улогу у доласку најбрже растућег спорта у Србију има управо Глишић. Дарко је годинама уназад врхунски познавалац УФЦ збивања и изузетно је поштован од најутицајних људи у овом спорту, али и самих бораца.

Тако је за УФЦ спектакл у Филаделфији имао и лични позив Ислама Махачева да буде и његов гост… О каквом пријатељству се ради најбоље говори податак да су на дан велики Исламове борбе – били на ручку.

Можда чак и Махачева видимо у августу у Београду…

 

курир

Сличне вести

Oтварање зимске сезоне на Торнику

О.К. ДРИНА: Борба за полуфинале државног првенства

Вучић саопштио фантастичне вести: Управо смо поделили 6.645 кредита за младе за куповину станова (ВИДЕО)

Оставите коментар