Другог дана турнира у Чачку још шест медаља за каратисте из Бајине Баште

0 508

Као и првог дана великог Међународног карате турнира „Златни појас Чачка“ каратисти КК „Омладинац“ из Бајине Баште блистали су и у недељу и освојили прегршт медаља.  На турниру је за два дана учешће узело преко 1100 такмичара, а каратисти из Подриња су после пет медаља освојених у суботу у недељу освојили још шест медаља.

Валентина Вуковић је освојила две медаље и то сребро код јуниорки у категорији плус 59 кг али и бронзану медаљу у селекцији сениорки. Бронзане медаље освојиле су Анђела Ивановић, Маја Додић, Валентина Максимовић и Маша Селинић.

Тренер КК „Омладинац“ Миленко Ордагић каже да је задовољан наступом својих каратиста али сматра да је фалило и мало спортске среће па да се постигну и бољи резултати.