ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
Друштво

Србијо помози: Новинарка Бранка Павковић бори се као лавица са тешком болешћу, потребно 16.000 евра за прву дозу терапије!

Новинарки „Дневника“ Бранки Павковић, 2024. године дијагностикован је малигни тумор грлића материце. Након операције на Институту за онкологију у Сремској Каменици чинило се да предстоји опоравак, али се болест, нажалост, вратила само два месеца касније.

Њена борба није престајала ни у једном тренутку. После нових консултација са лекарима, породица је одлучила да додатно мишљење и терапију потражи у иностранству, у земљи познатој по савременим методама лечења малигних обољења. Бранка се тренутно налази на лечењу у Истанбулу.

За прву дозу терапије, коју би требало да прими у наредна два дана, хитно је потребно прикупити 16.000 евра. Укупна вредност лечења износи око 38.000 евра, што је за породицу огроман финансијски терет.

Породица, пријатељи и колеге апелују на све људе добре воље да помогну колико могу, како би Бранка започела терапију и наставила своју борбу.

Сви који су у могућности да помогну, средства могу уплатити на жиро рачун:

340-0032246213-70
Ерсте банка
Бранка Павковић, Нови Сад

Свака помоћ може значити корак ближе излечењу.

24седам

Сличне вести

СТАРИ РУСКИ ТРИК ЗА ТОПЛЕ НОГЕ користили су и војници, а ГРЕЈЕ СТОПАЛА И НА НАЈВЕЋЕМ МИНУСУ: Са њим никад нема зиме – „ради“ боље од вунених чарапа

Дневни хороскоп за 17. фебруар 2026: Бик да пази на уговоре, Шкорпија решава неспоразум, а ви?

ББ ИЗВИЂАЧИ: Пројекат „Light of peace“

Оставите коментар