ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
ВестиКултура

РОБЕРТ ДЕ НИРО: Србима је учињена највећа неправда

Чувени амерички глумац Роберт де Ниро у разговору са новинарима у Британији изјавио је да је Србија једна од мањих држава у Европи али да су Срби народ са највећим мукама од свих других народа.

Овакав одговор славни глумац је дао одговарајући на питање новинара „Шта је по вама највећа неправда у Европи након Другог светског рата?“

Robert-De-Niro

Де Ниро је одговорио да је највећа неправда учињена Србима од стране Европе, али и целог света када је одлучено 1999. да се бомбардује Србија.

Де Ниро је истакао да је више пута говорио да се и лично осећа као Србин, али и да му није јасно због чега постоји сукоб са Хрватима и Муслиманима када је реч о готово истом народу који је историја раздвојила.

Дрина Инфо портал

 

Сличне вести

Ракија део културног идентитета Бајине Баште

Представљање актуелних програма Министарствa привреде, Развојне агенције Србије и Фонда за развој РС

УЖИВО – Вучић гост Националног дневника: Председник говори о свим најважнијим темама

Оставите коментар