„Како сте задовољни чишћењем улица од снега у Бајиној Башти?“ питање је које смо поставили у најновијој анкети на нашем порталу. Први снег у овој сезони донео је и прве неприлике нашим суграђанима. Пружамо вам прилику да изразите своје мишљење о стању коловоза и тротоара у вашем крају. У исто време вас позивамо да нам шаљете коментаре и фотографије конкретних ситуација са терена, које ћемо објављивати на нашим друштвеним мрежама. Ваше материјале можете слати на маил: redakcija@drina.info или на наш Фејсбук профил www.facebook.com/drinaonline.



12 коментара
Kao sto vec napisah,uzas je blaga rec za ovu nemarnost u ciscenju grada. Zaista me interesuje obrazlozenje odgovornih. Sta? Nisu imali vremena? Nisu imali sredstava? Nisu imali,mogli…Sta??
Ili neko misli da je dovoljno sacekati toplije dane i da se priroda postara za ono sto je i donela?
Volim svoj grad ali cesto me bude sramota…
Ne,nisam politicki angazovan,ne podrzavam nikoga i politika me ne zanima. U lokalu je to zaista nebitno,dovoljno je prosetati gradom (ustvari upustiti se u avanturu zvana pokusaj setnje),ili autom proci kroz nas turisticki raj i zapitati se da li ima iko odgovoran za ovaj nemar?
Naravno niko nece snositi nikakve posledice zbog svog nerada,bilo bi bas glupo…
Ogorcen sam i ljut i postidjen…. Sramota!!!!!
Прво би требало да се поради на правопису, након тога мало боље сагледати ситуацију, је ли пре било нешто боље чишћено? Сви би ми да нам улице буду суве, улази прочићени, снег уклоњен… ал ево јел данас боље? Не може да се пукне прстом и опа, прочишћено све, а и докле више да нам се неписмени ужасавају свега што се дешава у Бајиној Башти?
Ne prdi Miloše. Nikad gore nije bilo. Ti izgleda mi nisi vozač, pa ne znaš suštinu ove priče.
Bravo…Zaista odgovor na mestu!
Ја не знам шта неки очекују, како је било прошлих година. Као да су сви дошли са запада? И прошлих година се чистило ништа више од овога. Да нећете можда и да вам се очисти испред куће?
Наравно да може боље, увек може боље. Тротоари јесу катастрофа за шетњу али јел ви мислите да то може тек тако брзо да се очисти. Колико видим сви главни путеви су како тако чисти, проходни.
По мени ово није толико лоше колико поједини кукају али је далеко и од одличног
Nije loše, jer ostale opštine u Zlatiborskom okrugu to dosta lošije rade. Samo je zamerka to što je potrebna dosta bolja organizacija. Ne znam kako je po selima ali ovde u gradu ipak nije loše
Ja mislim da je travarica dobra a i kleka nije losa.
Pa sudeci po anketi desno vidim da je ishod glasanja pristojan PODNOSLJIVO i to je ok normalno da uvek moze bolje ,sta nam je to nam je.
Ne znam sta Vi ocekujete,ali ja ocekujem da neko cisti grad!
Bole me uvo,za razliku od Vas,i za ove sada i za one koji su bili. To me zaista ne zanima,ali zar imate obraza da kazete da je grad ociscen???
Sreca pa je porasla temperatura i preuzela ulogu na sebe,sneg se od prolaska auta razbija i topi.
Ne znam sta je za Vas ociscen grad ali ja ne mogu ni autom ni peske kroz njega proci.
Ja mislim i znam da moze brze da se ocisti. Manite se politicke poltronosti nego jasno i glasno kazimo kada nesto nije uredu. Zasto podrzavati i hvaliti bilo koga kada ne zasluzuje. A mi zasluzujemo da gradjane neko ispostuje i omoguci normalan zivot u ovom gradu,ako je taj neko vec na sebe preuzeo ulogu onoga ko vodi ovaj grad. A ako neko ne uradi svoj posao treba za to i da odgovara.
Слажем се да је потребна боља организација, да је могло можда боље да се очисти бар један део тротоара да има ширине чисто ради мимоилажења. Ја сам данас доста препешачио, колико сам могао да видим са колима без проблема може да се иде, пешке мора мало опрезније ал опет је проходно. Дакле као што видим у анкети, подношљиво али може боље.
Kome da prijavim one koji pored ovakve bljuzge jure gradom i ne gledaju na nas pesake? Mene je danas tako jedan isprskao da sam ja bio skroz mokar. Kome to da prijavim i da li vredi uopste prijavljivati? To je meni danas bio glavni problem
Nije mi jasno kada cemo prerasti tu filozofiju „ćuti,dobro je,moze biti gore“,i početi da razmišljamo „Nije dobro ako moze bolje“!