ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
Бајина БаштаВестиСпорт

„Студент“ наставио низ победа, у недељу дочекује лидера првенства

У 20. колу Прве мушке лиге Запад кошаркаши Студента у Бајиној Башти су савладали КК Милешевац из Пријепоља са 100 : 85. По четвртинама је било 27:27, 31:21, 25:11 и 17:26.

Одиграли су почетак меча домаћини доста неангажовано у одбрани што су гости из Пријепоља умели да казне и да током прве четвртине постигну 27 поена колико су на крају убацили и Бајинобаштани.

Током друге четвртине Подринци нису успевали да направе осетнију предност све до пред сам крај полувремена када су се одвојили на 10 поена разлике.

Детаљ са меча Фото: М. Додић/Дрина Инфо
Детаљ са меча Фото: М. Додић/Дрина Инфо

У трећој четвртини видели смо најбољу игру кошаркаша Студента па су је решили у своју корист резултатом 25:11.

Овај период меча обележило је и атрактивно закуцавање Кремића које је подигло на ноге публику у Спортској хали Бајина Башта.

Током четвртог периода игре минуте су добили млади Чолић и Васић који су задовољили својом игром. Гости из Пријепоља су искористили неискуснију поставу Бајинобаштана како би ублажили пораз и решили су овај период игре у своју корист резултатом 26:17.

У наредном колу у Подриње долази лидер првенства, екипа Нове Вароши. Бајинобаштани позивају навијаче да у у што већем броју подрже КК Студент у покушају да на домаћем терену направе изненађење против прв опласиране екипе првенства. Меч се игра у Спортској хали Бајина Башата у недељу од 18 часова.

Сличне вести

На Дринскоj регати скупљено више од 800 кг амбалажног отпада

Бајинобаштаснки гимназијалци посетили НП „Тара“

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СВЕ КОЈИ ПЛАНИРАЈУ НА ПУТ ЗА ПРАЗНИКЕ! Потврђено: Од 10. априла креће нови систем у пуном јеку

Оставите коментар