ДРИНА ИНФО ПОРТАЛ
ВестиРегион

Грујичић позвао Вучића да посети Сребреницу

Председник Републике Србије Александар Вучић састао се данас са начелником Општине Сребреница Младеном Грујичићем.

Извор: Председништво Србије Фото: Није наведно у извору
Извор: Председништво Србије Фото: Није наведно у извору

Начелник Грујичић је позвао председника Вучића да посети Сребреницу и увери се о напретку радова на пројектима које је финансирала Република Србија.

Саговорници су разговарали и о наставку подршке Републике Србије Подрињском крају Републике Српске и БиХ.

Председник Вучић је истакао да ће са Владом Србије учинити оно што може за све становнике како Сребренице, тако и других општина.

Извор: www.predsednik.rs

Сличне вести

Још 60 мајки добило субвенције до 20.000 евра за прву некретнину

Велике промене за пензионере: Директор Фонда ПИО о мерама које доносе бољи живот

Затварање улица због вашара 03. јуна

Оставите коментар