КОШАРКА: Победа против Полета, чека се Јагодина

0 735

Протеклог викенда одиграно је 17. коло Прве МРЛ групе запад а кошаркаши Студента из Бајине Баште су као гости успели да се реванширају екипи Полета из Ратине за пораз из првог дела првенства. Коначан резултат је био 77:69 за Подринце.

KK Студент лого

Од почетка до краја водила се велика борба из које су на крају као победници изашли Бајинобаштани. Током првог полувремена ниједна екипа није успевала да направи значајнију резултатску предност. Током првог полувремена у гостујућем тиму истакао се Селаковић шутирајући тројке 4/5.

Друго полувреме боље отварају домаћи играчи и серијом 9-0 долазе до највеће предности од почетка утакмице. На ово кошаркаши Студента одговарају кошевима Милошевића и Селаковића и брзо хватају резултатски прикључак.

У последњем кварталу домаћини стају у зонску одбрану, али су на то Подринци имали спреман одговор и  тројкама Ђукића, Мајсторовића и Милошевића дошли до резултатске предности. У одбрани су гости затворили све прилазе и спустили Полет на само 10 поена у овој четвртини.

КК Студент у другом делу сезоне сада има три уписане победе и један пораз. У наредном колу у Бајиној Башти гостује екипа Јагодине, бивши члан КЛС лиге.

Играчи, стручни штаб и управа КК Студента позивају навијаче да дођу у великом броју и пруже им подршку како би наставили са добрим партијама. Меч се игра у недељу, 18. фебруара, од 18 часова у Спортској хали Бајина Башта.