Proteklog vikenda odigrano je 17. kolo Prve MRL grupe zapad a košarkaši Studenta iz Bajine Bašte su kao gosti uspeli da se revanširaju ekipi Poleta iz Ratine za poraz iz prvog dela prvenstva. Konačan rezultat je bio 77:69 za Podrince.

KK Student logo

Od početka do kraja vodila se velika borba iz koje su na kraju kao pobednici izašli Bajinobaštani. Tokom prvog poluvremena nijedna ekipa nije uspevala da napravi značajniju rezultatsku prednost. Tokom prvog poluvremena u gostujućem timu istakao se Selaković šutirajući trojke 4/5.

Drugo poluvreme bolje otvaraju domaći igrači i serijom 9-0 dolaze do najveće prednosti od početka utakmice. Na ovo košarkaši Studenta odgovaraju koševima Miloševića i Selakovića i brzo hvataju rezultatski priključak.

U poslednjem kvartalu domaćini staju u zonsku odbranu, ali su na to Podrinci imali spreman odgovor i  trojkama Đukića, Majstorovića i Miloševića došli do rezultatske prednosti. U odbrani su gosti zatvorili sve prilaze i spustili Polet na samo 10 poena u ovoj četvrtini.

KK Student u drugom delu sezone sada ima tri upisane pobede i jedan poraz. U narednom kolu u Bajinoj Bašti gostuje ekipa Jagodine, bivši član KLS lige.

Igrači, stručni štab i uprava KK Studenta pozivaju navijače da dođu u velikom broju i pruže im podršku kako bi nastavili sa dobrim partijama. Meč se igra u nedelju, 18. februara, od 18 časova u Sportskoj hali Bajina Bašta.