Традиционални Божићни концерт и овај пут у Бајину Башту доводи признате музичке извођаче који ће појачати празничну атмосферу у граду подно Таре. У Културном центру на Божић наступ ће имати познати домаћи кантаутор Рамбо Амадеус уз пратњу музичара из квинтета Five Winnetous. Празнично вече улепшаће и Бојана Стаменов, српска џез и блуз певачица са Бајинобаштанима добро познатим бендом Texas Flood. Почетак концерта је у 21 час а цена улазнице је 400 динара.
Антоније Пушић, јавности познат као Рамбо Амадеус је кантаутор, познат по бриткости и сатиричним текстовима као и врхунској виртуозности на гитари. Рамбо Амадеус у наслеђе је оставио многе препознатљиве нумере попут „Урбано, само урбано“, „Пластик фантастик“, „Отишо је свак ко ваља“, „Турбофолк“, „Дик ту кава“, „Рано за почетак, прекасно за крај”, “Е мој Рамбо, остара се”, “О’рук, сад га ломи”, “Приватизоват” и многе друге.
Бојана Стаменов је широј јавности постала је позната након учешћа у шоу програму Ја имам таленат. Она је такође представљала Србију на такмичењу за Песму Евровизије 2015. године у Бечу, где је са песмом Beauty Never Lies заузела 10. место.
Дрина Инфо


