SLOGA: Pobeda u Novoj Varoši, danas sa Osečinom

0 350
Ivan Maksimović

U minulom kolu zone Drina Sloga se sa gostovanja u Novoj Varoši vratila sa tri boda. Izabranici novog trenera Aleksandra Petakovića savladali su Zlatar sa 2:1. Prvo poluvreme proteklo je bez golova. U nastavku domaćin je preko Vjetrovića poveo sa 1:0. Usledio je pritisak Sloge pa je stigla do izjednačenja. Gol je postigao Josipović, koji je u igru ušao umesto Lekića. Četiri minuta pre kraja u petercu Zlatara dobro se snašao Maksimović i doneo dragocenu pobedu svom timu. S obzirom da je lider FAP poražen na gostovanju kod Radničkog Stbeksa sa 2:5, i da je Zlatibor osvojio samo bod u Sjenici, vrh se opet zakomplikovao. Popularne „kamiondžije„ imaju 39 bodova, po bod manje su sakupili Sloga, Zlatibor i Ranički iz Valjeva, koji ima utakmicu više, pa se očekuje neizvesna trka za tron. Danas se igra se vanredno kolo u kome Sloga u SC „Braća Milutinović“ dočekuje Osečinu.
-Bilo je dobro u Novoj Varoši, biće isto tako i u igri sa Osečinom. Jurimo Srpsku ligu, imamo realne šanse. Očekujemo podršku publike i povoljne rezultate na drugim terenima-kaže strelac drugog gola za Slogu u igri sa Zlatarom Ivan Maksimović.