MRŠAV FUDBALSKI VIKEND

0 260

Dusan Jankovic strelac drugog gola za Slogu protiv ZadrugaraOd mogućih devet bodova u seniorskoj konkurenciji, bajinobaštanski klubovi minulog vikenda su osvojili svega dva. Sloga je u okviru zone Drina igrala treću prolećnu utakmicu, protivnik joj je bio u Lajkovcu drugoplasirani Zadrugar. Izabranici trenera Duška Prijića susret su završili rezultatom 2:2. Domaćin je poveo golom Jerinića u 15. minutu, a Podrinjci su početkom drugog poluvremena izjednačili, strelac kapiten Vujić. Preokret je napravljen dvadeset minuta pre kraja kada je Janković postigao drugi gol za Slogu. Ipak, dva minuta pre kraja, domaćin je novim pogotkom Jerinića pokvario već viđeno slavlje Bajinobaštana.

-Bili smo tako blizu osvajanja tri boda, ali nas sreća nije pogledala. Ne znam šta nam se dešava celog ovog prvenstva pa u samom finišu primamo golove koji nas koštaju bodova. Žao nam je jer smo dozvolili da se vodeći FAP opet udalji za devet bodova- kaže Dušan Janković.
Sa bodom iz Lajkovca Sloga se pomerila na treće mesto, sledi joj odmor jer je Borac istupio iz lige pa odlazak na derbi u Priboj. FK Višesava na svom terenu poražena je od Ariljske rampe sa 2:4, dok je Perućac igrao 0:0 kao domaćin protiv Železničara. Obe ekipe su pri dnu tabele pa će morati da ulože dosta napora za očuvanje ranga.