Drugog dana turnira u Čačku još šest medalja za karatiste iz Bajine Bašte

0 545

Kao i prvog dana velikog Međunarodnog karate turnira „Zlatni pojas Čačka“ karatisti KK „Omladinac“ iz Bajine Bašte blistali su i u nedelju i osvojili pregršt medalja.  Na turniru je za dva dana učešće uzelo preko 1100 takmičara, a karatisti iz Podrinja su posle pet medalja osvojenih u subotu u nedelju osvojili još šest medalja.

Valentina Vuković je osvojila dve medalje i to srebro kod juniorki u kategoriji plus 59 kg ali i bronzanu medalju u selekciji seniorki. Bronzane medalje osvojile su Anđela Ivanović, Maja Dodić, Valentina Maksimović i Maša Selinić.

Trener KK „Omladinac“ Milenko Ordagić kaže da je zadovoljan nastupom svojih karatista ali smatra da je falilo i malo sportske sreće pa da se postignu i bolji rezultati.