U trećem prolećnom kolu Zapadno-moravske zone Sloga je na svom terenu poražena od lidera Takova. Milanovčani su pobedili sa 2:0. Oba gola postigao je Mirković. Golubović je prvi put kapitulirao u 34. minutu. Mirković je šutirao sa 20 metara. Oštra niska lopta završila je u mreži. Drugi gol gosti su postigli iz kontranapada u 83. minutu kada je Sloga zaigrala potpuno otvoreno u želji da izjednači rezultat. Bajinobaštani su imali najbolju priliku u 15. minutu kada je Tarabić šutirao sa 8 metara, ali neprecizno. I u 4. minutu Sloga je mogla da postigne gol, ali je golman gostiju dobro intervenisao. Početkom drugog poluvremena, na intervenciju pomćnog sudije Alekse Šarenca , glavni sudija Milan Kurlagić isključio je sa klupe trenera Sloge Vladislava Rosića. Šarenac je u nekoliko navrata drastično grešio na štetu Sloge.

Detalj sa utakmice Sloge Foto: Drina Info

Za Slogu su igrali: Golubović, Andrić, Milosvaljević, Kostadinović, Đurić, Jevtić ( Mihailović), Ivanović ( Živanović), Božić, Tarabić, Nikolić ( Mitrović), Jašić.

U sledećem kolu Sloga igra u gostima sa Poletom iz Trbušana.

Utakmica omladinskog tima Sloge i Jošanice iz Novog Pazara je odložena na molbu gostiju. Odložena je i utakmica kadatske selekcije protiv Jedinstva Putevi. Pioniri su igrali u Priboju sa FAP-om. Domaćin je pobedio sa 3:2. Petlići Sloge, predvođeni trenerom Ratkom Veselinovićem, gostovali su u Ljuboviji gde su sa 5:0 pobedili Drinu u prijateljskoj utakmici.

U četvrtom prolećnom kolu Zlatiborske okružne lige Perućac je na svom terenu pobediuo Lazaricu sa 3:0. Sva tri gola pala su u drugom poluvremenu. Postigli su ih Jakovljević, Petković i Marković. Višesava je u vrlo dobroj igri na svom terenu podelila bodove sa Ariljskom rampom. Utakmice je završena rezultatom 2:2.

Detalj sa turnira Gimnazijalac Foto: Drina Info

U subotu je održan humanitarni turnir u malom fudbalu u organizaciji Učeničog parlamenta Gimnazije „Josif Pančić“. Prema rečima njegovog predsednika Vuka Jelisavčića, od dobrovoljnih priloga na turniru i sponzora prikupljeno je oko 100 hiljada dinara. Novac je namenjen za lečenje Despota Lazića iz Bajine Bašte.