U 29. kolu zone Drina Sloga je uknjižila nova tri boda. Savladala je OFK Divci sa 3:0. Bila je to jedanaesta pobeda Bajinobaštana u prolećnoj sezoni. Na samom početku Ivanović i Filipović imali su dobre gol prilike, ali ih nisu iskoristili. Prvi gol pao je u 41. minutu. Filipović je dobro izveo korner, a Ž. Kostadinović glavom sa 6 metara poslao loptu u mrežu. U drugom poluvremenu Sloga je primenila svoje oprobano oružje kontranapad. Iz nekoliko takvih dobrih akcija stvarane su šanse. Na 2:0 povisio je Janković u 61. minutu. Prethodno je Filipović predriblao celu odbranu gostiju i nesebično poslužio svog saigrača tako da je ovaj lako savladao golmana gostiju Ivanovića. U 85. minuti Filipović je sa pozicije levog krila ušao u peterac gostiju i kad se spremao da loptu ubaci u mrežu, fauliran je. Sudija je opravdano pokazao na belu tačku. Loptu je namestio Filipović i sigurno pogodio mrežu. Trener Veselinović izveo je ovaj sastav: Golubović, Andrić, Mitrović, Jašić, Ž. Kostadinović, Maksimović, Ivanović, Božić ( Nikolić), Janković ( Vuković), M.Kostadinović (Tarabić), Filipović. Sa nova tri boda Sloga se popela na šesto mesto. U poslednjem kolu gostuje u Krupnju.

Sloga - Divci Foto: Drina Info

Sloga – Divci Foto: Drina Info

U Zlatiborskoj okružnoj ligi Perućac je na svom terenu pobedio fenjeraša Ježevicu sa 4:0. Višesava je doživela nokaut u Novoj Varoši. Lider lige i sigurni putnik u zonski rang Zlatar pobedio je sa 7:0. Perućani su i dalje na trećem mestu, a Višesavci na pretposlednjem. U idućem kolu sastaju se Perućac i Višesava.