„Omladinac“ najuspešniji klub na turniru u Priboju

0 746

Karate klub „Omladinac“ je proteklog vikenda sa 20 takmičara nastupio na 24. međunarodnom karate turniru „Kup Dragana Bjelića“ u Priboju. U konkurenciji od 19 klubova iz Srbije i Republike Srpske uz učešće od 230 takmičara karatisti „Omladinca“ su blistali pa je klub proglašen za najuspešniji na turniru sa 10 zlatnih, 4 srebrne i 6 bronzanih medalja.

19022732_10203357844902965_1082215107_o

Zlatne medalje u katama osvojile su Aleksandra Petrović, Marija Kovačević, Anđela Ivanović i Aleksandra Tošić. Srebrenu medalju u katama uzela je  Jana Pavlović dok su Valentina Tadić, Ognjen Ranković, Valentina Maksimović i Tatjana Maksimović zauzeli treća mesta.

Bajinobaštani su u borbama bili još bolji pa su tako zlatne medalje u Priboju osvojili Julijana Vilotijević, Sara Ivanović, Anđela Ivanović i Marija Kovačević  u konkurenciji ženskih nada a Sara Radovanović i Petra Ćurčić u konkurenciji pionirki. Srebro su osvojili Valentina Vuković, Filip Čolić i German Petrović dok je bronza pripala Ani Vuković i Milošu Vujiću.

Mlade karatiste u narednom periodu u pauzi takmičenja očekuju polaganja za pojaseve  a zatim i reprezentativne pripreme.