После продужетака велика победа „Студента“

0 837

Екипа Кошаркашког клуба „Студент“ из Бајине Баште остварила је у суботу велику победу над екипом КК „Раднички“ из Крагујевца. У 15. колу Прве мушке регионалне лиге Запад после врло неизвесног меча и продужетака резултат је био 100-97 за „Студент“.

СТУДЕНТ

Домаћи кошаркаши су добро отворили утакмицу и имали предност у првом полувремену од чак 17 поена предности, да би у финишу те деонице екипа из Крагујевца смањила заостатак на -11, и на полувреме се одлази резултатом 46-35 за домаћина. У другом полувремену гости су заиграли доста ангажованије у одбрани а у нападу су погађали доста шутева за три. Предност домаћина се топи па се улази у врло неизвесну завршницу у којој гости поготком за три поена у последњој секунди меча успевају да изборе продужетак. Резултат је у регуларном делу био 75-75.

Након првог продужетка резултат на семафору је опет био нерешен јер су домаћи поготком за два поена у самом финишу а након тога и одличном одбраном изборили још један продужетак у коме су се домаћи кошаркаши боље снашли и заслужено изборили победу против једног од главних конкурената за улазак у прву Б лигу.

Из КК „Студент“ се захваљују публици која је бодрила домаће али и гостујућим кошаркашима на фер и коректној утакмици. У следећем колу кошаркаши „Студента“ гостују екипи КК „Уб“.