Иван Максимовић

У минулом колу зоне Дрина Слога се са гостовања у Новој Вароши вратила са три бода. Изабраници новог тренера Александра Петаковића савладали су Златар са 2:1. Прво полувреме протекло је без голова. У наставку домаћин је преко Вјетровића повео са 1:0. Уследио је притисак Слоге па је стигла до изједначења. Гол је постигао Јосиповић, који је у игру ушао уместо Лекића. Четири минута пре краја у петерцу Златара добро се снашао Максимовић и донео драгоцену победу свом тиму. С обзиром да је лидер ФАП поражен на гостовању код Радничког Стбекса са 2:5, и да је Златибор освојио само бод у Сјеници, врх се опет закомпликовао. Популарне „камионџије„ имају 39 бодова, по бод мање су сакупили Слога, Златибор и Ранички из Ваљева, који има утакмицу више, па се очекује неизвесна трка за трон. Данас се игра се ванредно коло у коме Слога у СЦ „Браћа Милутиновић“ дочекује Осечину.
-Било је добро у Новој Вароши, биће исто тако и у игри са Осечином. Јуримо Српску лигу, имамо реалне шансе. Очекујемо подршку публике и повољне резултате на другим теренима-каже стрелац другог гола за Слогу у игри са Златаром Иван Максимовић.