Prvenstvo u zoni Drina postaje sve interesantnije. Lider FAP iz Priboja sve češće gubi bodove. Minulog vikenda fudbalsku lekciju očitala mu je Sloga i to na njegovom terenu. Izabranici trenera Duška Prijića od početka utakmice dominirali su u igri i to im je donelo pobedu od 3:1. Da će bodovi optići u Podrinje moglo se naslutiti već u 10. minutu kada je kapiten Vujić doveo Bajinobaštane u vođstvo iz opravdano dosuđenog penala. Zbunjene „kamionidžije“ doživele su novi šok samo pet minuta kasnije kada ih je matirao Maksimović. Posle toga polako su se oporavili i u 24. minutu uspeli su da smanje Slogino vođstvo golom Stankovića. Desetak minuta pre kraja prvog poluvremena štoper Jakovljević odlično je skočio na loptu nabačenu iz kornera od strane Tošića i postigao treći gol za goste. U drugom poluvremenu ništa se značajnije nije dešavalo pa nije ni došlo do promene rezultata.

Radost igrača Sloge

-Kolektivna igra donela nam je pobedu i ona će nam puno značiti u nastavku prvenstva. Sad smo smanjili zaostatak u odnosu na vodeći FAP na šest bodova uz napomenu da imamo utakmicu manje. Nastojaćemo da novim pobedama sutignemo lidera- kaže štoper Igor Jakovljević.
U izveštajima iz Priboja drvlje i kamenje baca se na sudije, tvrdi se da su one pomogle da Sloga dođe do bodova.
-Pobeda je čista kao suza. Bili smo bolji, za razliku od domaćina kome ništa nije polazilo za nogom. Nema razloga za ljutnju naših dugogodišnjih sportskih prijatelja iz Priboja. I službena lica u svojim izveštajima rakla su da je sve proteklo u duhu pravila fudbalske igre – ističe Slogin sekretar Milan Stamenić.
Nova pobeda Sloge obradovala je i predsednika kluba Rada Sarića, koji se već skoro dvadeset dana nalazi u bolnici iz Užica gde je uspeo da dobije tešku bitku za život i sada se upešno oporavlja.
– Prenesite čestitke momcima i stručnom štabu. Samo neka tako nastave – rekao je kratko Sarić u telefonskom kontaktu sa njim.
U minulom kolu Zlatiborske okružne lige Perućac je na svom terenu pobedio Jasen sa 2:0, dok je Višesava kao domaćin igrala 1:1 sa Crnokosom.