U četvrtom kolu Zapadno-moravske zone Sloga je na svom terenu osvojila samo bod u igri sa LKF Mladosti iz Lučana. Početak je bio odličan. Božić je  u 3. minutu glavom zahvatio loptu i poslao je u mrežu Radojičića. Dva minuta kasnije Kostadinović je bio u prilici a u 21. Ivanović. Početak drugog poluvremena protekao je u znaku Sloge. U 48. minutu šansu nije iskoristio Ivanović. Usledile su još tri šanse Nikolića, Ivanovića i Jašića. Sreća je svaki put bila saveznik Lučanaca. Gol za bod postigao je njihov najbolj pojedinac Ivan Tomić u 60. minutu. On je, kao bonus, igrao za Slogu u vreme kad je bila u Srpskoj ligi. Trener Vladislav Rosić na teren je izveo sastav u kome su bili Golubović, Andrić, Milosavljević, Đurić, Kostadinović, Đorđević, Ivanović, Božić, Živanović,  Nikolić, ( Tarabić), Jašić.

Na slici: Detalj sa utakmice Sloga-LFK Mladost

Treba reći da su gosti od 63. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja. Sloga je 4. na tabeli. Narednu utakmicu igra u gostima protiv Sevojna.

Kadetska selekcija Sloge  na svom terenu pobedila je Polimlje iz Prijepolja sa 5:2. Pioniri Sloge u igri sa Slobodom iz Čačka u SC“Braća Milutinović“ osvojili su bodove posle ubedljive pobede od 6:0. Omladinsski tim Sloge  odloženu utakmicu protiv Zlatibora igraće u sredu 17. aprila  kod kuće sa početko  u 16 časova i 30 minuta.

Predstavnici Bajine Bašte u Zlatiborskoj okružnoj ligi bili su domaćini. Perućac je ugostio Lauša, a Višesava  Savinca. Perućani su pobedili sa 6:0. Drže četvrto mesto , a u sledećem kolu gostuju kod Prvog partizana iz Užica. Višesava je poklekla pa je izgubila od Savinca sa 1:2. Ostala je na 11. mestu. Iduće nedelje sledi joj gostovanje Laušu.