Старт првенства у Западно-моравској зони заказан је за наредну суботу. Слога ће дочекати Будућност из Ариља. Минулог викенда одиграла је последњу припремну утакмицу. Победила је Раднички Горење из Ваљева са 4:0. Сви голови пали су у другом полувремену. Ивановић је био троструки стрелац, а један гол дао је Ђурић. Тренер Владислав Росић дао је поверење Голубовићу, Андрићу, Милосављевићу, Костадиновићу, Ђорђевићу, Ђурићу. Ивановићу, Божићу, Јашићу, Николићу, Јевтићу. У другом полувремену у игру су улазили А. Живановић, Л. Живановић, Митровић, Мијаиловић, Михаиловић и Филиповић.
-Трудили смо се да што квалитетније обавимо припреме. Тест утакмице показују да се добро радило. Очекујемо да у првом колу освојимо сва три бода против Будућности. Од играча из јесење сезоне нећемо имати Јанковића, М. Костадиновића и Станића- каже тренер Слоге Владислав Росић.

На слици: Играчи Слоге, Фото: Дрина инфо

У недељу су игране утакмице Златиборске окружне лиге у којој Бајина Башта има два представника. Перућац је на гостовању у Расној поражен од Полета са 2:1. Перућани су имали шансу да изједначе у последњем минуту, али их је у томе спречила пречка. Вишесава је поражена са 3:0 у гостима од лидера Јасена.

Прошлог викенда пионирска женска селекција Дрине наступила је у квалификацијама за пласман међу 12 најбољих у Србији. Није била супешна на свом терену. Екипа Лотуса из Чачка победила  је са 3:1 у сетовима. За Дрину су играле Јевтић, Баштовановић, Васић, Попадић, Стевановић, Злопорубовић, Н. Чолић, К.Чолић, Супуровић, Сављић,Филиповић, Стаменић. Екипу је водио тренер Зоран Јекић, а подршку јој је дало око 500 гледалаца.

Odbijkasice Drine

На слици: Одбојкашице Дрине са тренером Јекићем, Фото: Дрина инфо

Одбојкашице Таре гостовале су у Пожеги где су поражене од Слоге 031 са 3:2 у стовима. Био је то Тарин седми узастопни пролећни пораз. Идућег викенда домаћин је Стопањи која се, као и бајинобаштански куб, бори за опстанак.

Кошаркаши Студента на свом терену победили су Пожаревац у плеј аут лиги и осигурали опстнак у Првој регионалној лиги Србије.