Poslednje kolo u Zapadno-moravskoj zoni i Zlatiborskoj okružnoj ligi donelo je poraze predstavnicima opštine Bajina Bašta. Sloga je na svom terenu poražena od Sloge iz Sjenice sa 1:0. Gosti su poveli u 5. minutu i tu prednost su sačuvali do kraja. Sjeničani su dobro zatvorili prilaze svom golu, a iz kontri i polukontri pokušavali su da ugroze golmana domaćih Golubovića. Sloga je izgubila prevagu na sredini terena, a u napadu malo šta joj je polazilo za nogom. Bajinobaštani su ljuti na mladog sudiju Aleksu Šarenca iz Užica jer im nije dosudio penal u prvom poluvremenu kada je fauliran Božić. Trener Rosić izveo je na teren standardnu postavu: Golubivić, Andrić, Milosavljević, Ž. Kostadinović, Đorđević, Đurić, Božić, Janjović, M.Kostadinović, Nikolić. U drugom poluvremenu u ugru su ušli Tarabić, Stanić i Stevanović, ali ni to nije donelo promenu rezultata. Sloga će zimovati na trećem mestu Zaapdno-moravske zone sa 23 boda. Prvo je Takovo sa 34,a druga Budućnost sa 31 bodom. Pionirska ekipa Sloge poražena je kod kuće. Vodeća Sloboda iz Užica dala joj je četiri gola.

Detalj sa utakmice Bajinobaštana i Sjeničana Foto: Drina Info

Perućac je igrao derbi u Zlatiborskoj okružnoj ligi. Gostovao je kod lidera Jasena. Domaćin iz Brodareva pobedio je sa 2:0 i tako ostvario sve pobede u jesenjem delu prvenstva. Čajetina je sa 33 boda druga, Perućac sa bodom manje je treći. I Višesava je ostala bez bodova na svom terenu, Čajetina ju je pobedila sa 2:0. Višesavci su 10. na tabeli sa 14 bodova.