ФУДБАЛСКИ ВИКЕНД: Сви клубови из Бајине Баште поражени

0 804

Последње коло у Западно-моравској зони и Златиборској окружној лиги донело је поразе представницима општине Бајина Башта. Слога је на свом терену поражена од Слоге из Сјенице са 1:0. Гости су повели у 5. минуту и ту предност су сачували до краја. Сјеничани су добро затворили прилазе свом голу, а из контри и полуконтри покушавали су да угрозе голмана домаћих Голубовића. Слога је изгубила превагу на средини терена, а у нападу мало шта јој је полазило за ногом. Бајинобаштани су љути на младог судију Алексу Шаренца из Ужица јер им није досудио пенал у првом полувремену када је фаулиран Божић. Тренер Росић извео је на терен стандардну поставу: Голубивић, Андрић, Милосављевић, Ж. Костадиновић, Ђорђевић, Ђурић, Божић, Јањовић, М.Костадиновић, Николић. У другом полувремену у угру су ушли Тарабић, Станић и Стевановић, али ни то није донело промену резултата. Слога ће зимовати на трећем месту Заапдно-моравске зоне са 23 бода. Прво је Таково са 34,а друга Будућност са 31 бодом. Пионирска екипа Слоге поражена је код куће. Водећа Слобода из Ужица дала јој је четири гола.

Детаљ са утакмице Бајинобаштана и Сјеничана Фото: Дрина Инфо

Перућац је играо дерби у Златиборској окружној лиги. Гостовао је код лидера Јасена. Домаћин из Бродарева победио је са 2:0 и тако остварио све победе у јесењем делу првенства. Чајетина је са 33 бода друга, Перућац са бодом мање је трећи. И Вишесава је остала без бодова на свом терену, Чајетина ју је победила са 2:0. Вишесавци су 10. на табели са 14 бодова.