Posle prošlonedeljnog boda donetog iz Čačka, Sloga je u minulom kolu Zapadno moravske zone na svom terenu savladala Jedinstvo Puteve rezultatom 2:0.  Podmlađena ekipa Užičana nastojala na sve načine da izbegne poraz. Držala se skoro celo prvo poluvreme da bi u poslednjih pet minuta primila dva gola. Strelci su bili Božić i Marko Kostadinović. Drugo poluvreme nije donelo promenu rezultata iako je domaćin imao nekoliko prilika. Trener Sloge Vladislav Rosić izveo je na teren tim u satavu: Golubović, Andrić, Milosavljević, Ž. Kostadinović, Đorđević, Đurić, Ivanović (Tarabić), Nikolić (Janković), Božić (Stevanović). M. Kostadinović, Jašić. Sa 20 osvojenih bodova Sloga trenutno zauzima 4. mesto na tabeli. Vode Budućnost i Takovo sa po 28 bodova, treće Sevojno ima 23.

Na slici: Detalj sa utakmice, Foto: Drina info

U Zlatiborskoj okružnoj ligi Perućac je stigao do nove pobede. U derbiju na svom terenu pobedio je Čajetinu sa 6:1. Tri gola dao je Malešević, po jedan  I. Maksimović, Jakovljević i Jevtić. Perućac je igao u sastavu: Bodiroga (Đorđević), Marković (Živanović), Jevtić, L. Maksimović, I. Maksimović, Lazić, Obradović, Petričević (Đokić), Ćosić, Malešević, Jakovljević. Posle ovog kola Perućac je treći na tabeli. Ispred njega su Jasen i Crnokosa. Višesava je na svom terenu igrala 2:2 sa Jedinstvom iz Kalenića. Sa 14. bodova zadržala je 8. mesto.