U  minulom kolu Zapadno moravske zone Sloga je gostovala u Guči. Odličnom igrom nanela je poraz Dragačevu od 6:1. Sve je praktično bilo rešeno u prvom poluvremenu koje su Bajinobaštani rešili sa 3:0 u svoju korist. U drugih 45 minuta dali su još tri, a primili jedan gol pa je na kraju bilo 6:1 za Podrinjce. Po dva gola dali su Dušan  Janković i Milun Božić a po jedan Marko Kostadinović i Branko Milosavljević. Trener Vladislav Rosić ovaj put nije mogao da računa na Đorđevića, Ivanovića, Mitrovića i Nikolića. Na teren je izveo sastav u kome su bili: Golubović, Andrić, Milosvljević, Ž. Kostadinović, Đurić, Petković, Jašić, Božić, M. Kostadinović, Janković, Stanić.  Priliku da zaigraju u finišu dobili su  Trifunović, Stevanović i Marinković. Četvrtom uzastopnom pobedom Sloga se sa 13 bodova popela  na 4. mesto. U vođstvu je Budućnost iz Arilja  sa 21 bodom i sa stopostotnim učinkom nakon sedam kola. U sledećem kolu Sloga će biti domaćin Prijevoru.

Vladimir Jasic Sloga, crveni dres

Pioniri Sloge poraženi su u Užicu od Jedinstva Putevi sa 1:2. I kadeti su ostali bez bodova u igri sa Polimljem u Prijepolju. Domaćin je pobedio sa 4:1. Utakmica omladinaca sa užičkom Slobodom je odložena.

U Zlatiborskoj okružnoj ligi Perućac je sa 10:0 na svom terenu savladao Ježevicu. Nalazi s na 3. mestu  i uz vodeći Jasen, Crnokosu i Čajetinu kandidat je za tron. Četiri gola postigao je  I. Maksimović, po dva Malešević i Marković, po jedan Jakovljević i Matić. Višesava je u prošlom kolu bila slobodna.