Minulog vikenda odigrano je poslednje kolo u zoni Drina. Od ranije je bilo poznato da je Drina prva i novi srpskoligaš, a da ispada Sovljak. Sloga je dogurala do 6. mesta, krenula je proletos sa 14. Sakupila je 50 bodova, jesenas svega 12. Po tome je najbolja u prolećnoj sezoni. Poslednja tri boda doneta su iz Krupnja. Domaći Rađevac savladan je sa 3:0. Gosti iz Bajine Bašte poveli su lepim golom Ivanovića u 16. minutu. Taj se rezultat nije menjao do kraja poluvremena. U drugom delu Sloga je napravila više gol šansi. Prvu je realizovao kapiten Janković na isteku 60. minuta. Izabranici Ratka Veselinovića i dalje su dominirali pa je Maksimović u 76. minutu postavio konačnih 3:0.

Strelac prvog gola Ivanović Foto: Drina Info

- Bilo je dobro u Krupnju. Pokazali smo snagu i kvalitet i pobedili Rađevaca koji je jesenas odneo bodove iz Bajine Bašte. Imali smo odličnu sezonu u kojoj smo postigli 12 pobeda, dva remija i samo jedan poraz u Sevojnu. Igrači zaslužuju pohvale kao i uprava kuba za sve što je urađeno u minulih 15 kola – kaže trener Ratko Veselinović.

Detalj sa utakmice Višesava - Perućac  Foto: Drina Info

Detalj sa utakmice Višesava – Perućac Foto: Drina Info

Na terenima Zlatiborske okružne lige igrano je 29. kolo. Za derbi kola može se smatrati utakmica između Višesave i Perućca. Pobedio je Perućac sa 2:1. Golove za njega dali su Lazić i Matić, a za Višesavu Arsenijević. Perućani su treći na tabeli, a poslednje kolo će rešiti hoće li stići drugoplasiranu Ariljsku rampu i učestvovati u baražu za zonski rang. Višesava takođe u poslednjem kolu odlučuje o opstanku.