Минулог викенда одиграно је последње коло у зони Дрина. Од раније је било познато да је Дрина прва и нови српсколигаш, а да испада Совљак. Слога је догурала до 6. места, кренула је пролетос са 14. Сакупила је 50 бодова, јесенас свега 12. По томе је најбоља у пролећној сезони. Последња три бода донета су из Крупња. Домаћи Рађевац савладан је са 3:0. Гости из Бајине Баште повели су лепим голом Ивановића у 16. минуту. Тај се резултат није мењао до краја полувремена. У другом делу Слога је направила више гол шанси. Прву је реализовао капитен Јанковић на истеку 60. минута. Изабраници Ратка Веселиновића и даље су доминирали па је Максимовић у 76. минуту поставио коначних 3:0.

Стрелац првог гола Ивановић Фото: Дрина Инфо

- Било је добро у Крупњу. Показали смо снагу и квалитет и победили Рађеваца који је јесенас однео бодове из Бајине Баште. Имали смо одличну сезону у којој смо постигли 12 победа, два ремија и само један пораз у Севојну. Играчи заслужују похвале као и управа куба за све што је урађено у минулих 15 кола – каже тренер Ратко Веселиновић.

Детаљ са утакмице Вишесава - Перућац  Фото: Дрина Инфо

Детаљ са утакмице Вишесава – Перућац Фото: Дрина Инфо

На теренима Златиборске окружне лиге играно је 29. коло. За дерби кола може се сматрати утакмица између Вишесаве и Перућца. Победио је Перућац са 2:1. Голове за њега дали су Лазић и Матић, а за Вишесаву Арсенијевић. Перућани су трећи на табели, а последње коло ће решити хоће ли стићи другопласирану Ариљску рампу и учествовати у баражу за зонски ранг. Вишесава такође у последњем колу одлучује о опстанку.