У 29. колу зоне Дрина Слога је укњижила нова три бода. Савладала је ОФК Дивци са 3:0. Била је то једанаеста победа Бајинобаштана у пролећној сезони. На самом почетку Ивановић и Филиповић имали су добре гол прилике, али их нису искористили. Први гол пао је у 41. минуту. Филиповић је добро извео корнер, а Ж. Костадиновић главом са 6 метара послао лопту у мрежу. У другом полувремену Слога је применила своје опробано оружје контранапад. Из неколико таквих добрих акција стваране су шансе. На 2:0 повисио је Јанковић у 61. минуту. Претходно је Филиповић предриблао целу одбрану гостију и несебично послужио свог саиграча тако да је овај лако савладао голмана гостију Ивановића. У 85. минути Филиповић је са позиције левог крила ушао у петерац гостију и кад се спремао да лопту убаци у мрежу, фаулиран је. Судија је оправдано показао на белу тачку. Лопту је наместио Филиповић и сигурно погодио мрежу. Тренер Веселиновић извео је овај састав: Голубовић, Андрић, Митровић, Јашић, Ж. Костадиновић, Максимовић, Ивановић, Божић ( Николић), Јанковић ( Вуковић), М.Костадиновић (Тарабић), Филиповић. Са нова три бода Слога се попела на шесто место. У последњем колу гостује у Крупњу.

Слога - Дивци Фото: Дрина Инфо

Слога – Дивци Фото: Дрина Инфо

У Златиборској окружној лиги Перућац је на свом терену победио фењераша Јежевицу са 4:0. Вишесава је доживела нокаут у Новој Вароши. Лидер лиге и сигурни путник у зонски ранг Златар победио је са 7:0. Перућани су и даље на трећем месту, а Вишесавци на претпоследњем. У идућем колу састају се Перућац и Вишесава.