У суботу, 31. марта кошаркаши Студента из Бајине Баште извојевали су победу на тешком гостовању у Крушевцу. Бајинобаштани су у 24. колу 1. Мушке регионалне лиге – Запад  били бољи од КК Напредак Јуниор резултатом 92 : 83.

KK Студент лого

Одлично Подринци отварају утакмицу и са 7 везаних поена Марковића долазе до предности од 7-0. Након тајм-аута домаћин узвраћа и поравњава резултат. До краја прве четвртине кошаркаши Студента успевају да изграде предност од 4 поена.

Током друге четвртине виђена је изједначена борба а Бајинобаштани нису успевали да направе већу предност од 6 поена. Крај полувремена обележио је погодак Делетића у последњој секунди преко целог терена чиме је довео Крушевљане до минуса од 2 поена.

У трећој четвртини гости настављају са добром нападачком игром и добром дефанзивом што их пред сам крај  овог дела доводи до максималних 14 поена предности. Домаћин са две везане тројке улази са минус 8 у задњих 10 минута.

У последњем кварталу Подринци успевају да одоле свим налетима Крушевљана, да сачувају стечену предност и забележе веома важну победу.

На мечу се истакао се Селаковић са чак 42 постигнута поена, пратили су га Милосевић са 22 и Марковић са 14 поена.

У наредном колу које се игра за два викенда у Бајину Башту долази екипа Железничара која тренутно дели прву позицију са екипом Нове Вароши. Ово је последња утакмица ове сезоне на домаћем терену па из КК Студент позивају навијаче да дођу у што већем броју и помогну у постизању доброг резултата против гостију из Чачка.