U 20. kolu Prve muške lige Zapad košarkaši Studenta u Bajinoj Bašti su savladali KK Mileševac iz Prijepolja sa 100 : 85. Po četvrtinama je bilo 27:27, 31:21, 25:11 i 17:26.

Odigrali su početak meča domaćini dosta neangažovano u odbrani što su gosti iz Prijepolja umeli da kazne i da tokom prve četvrtine postignu 27 poena koliko su na kraju ubacili i Bajinobaštani.

Tokom druge četvrtine Podrinci nisu uspevali da naprave osetniju prednost sve do pred sam kraj poluvremena kada su se odvojili na 10 poena razlike.

Detalj sa meča Foto: M. Dodić/Drina Info

U trećoj četvrtini videli smo najbolju igru košarkaša Studenta pa su je rešili u svoju korist rezultatom 25:11.

Ovaj period meča obeležilo je i atraktivno zakucavanje Kremića koje je podiglo na noge publiku u Sportskoj hali Bajina Bašta.

Tokom četvrtog perioda igre minute su dobili mladi Čolić i Vasić koji su zadovoljili svojom igrom. Gosti iz Prijepolja su iskoristili neiskusniju postavu Bajinobaštana kako bi ublažili poraz i rešili su ovaj period igre u svoju korist rezultatom 26:17.

U narednom kolu u Podrinje dolazi lider prvenstva, ekipa Nove Varoši. Bajinobaštani pozivaju navijače da u u što većem broju podrže KK Student u pokušaju da na domaćem terenu naprave iznenađenje protiv prv oplasirane ekipe prvenstva. Meč se igra u Sportskoj hali Bajina Bašata u nedelju od 18 časova.