Akteri četvrtfinala turnira “Miki Toma“ oduševili su puno gledalište. U prvom susretu „Čičino burence“ nadigralo je užičku ekipu „Dragan Simić Sima“. Užičani su poveli, a onda je „Čičino burence“ dalo tri gola. U drugom poluvremenu Užičani stižu do 3:3. Odluka pada 20 sekundi pre kraja pošto je Miloš Malešević postigao gol iz slobodnog udarca. Bodrena publikom, „Nonšalancija“ je uspela da utakmicu sa „Valjevom“ završi 5:5 pošto je u finišu golovima Miroslava Simića i Vuka Kostića anulirala prednost gostiju. U izvođenju penala Valjvci su dali sva tri gola, a „Nonšalancija“ dva, golman je odbranio penal Janićijeviću.

- Hvala publici za ogromnu podršku. Dali smo sve od sebe, već izgubljenu utakmicu spasili smo u samom finišu. Ipak, u penalima sreća je bila na strani Valjeva – rekao je za portal Drina Info golman „Nonšalancije“ Miroslav Simić.

Na slici: Ekipa Valjevo, Foto:  Drina info

Na slici: Ekipa Valjevo, Foto: Drina info

„Bašta u Bašti“ nije imala problema u igri sa mladim sastavom „Miki Toma“ kome je nedostajao najbolji strelac Nikola Veselinović. Družina Miluna Božića vodila je sa 2:0, 4:2, do konačnih 7:3 i tako istakla kandidaturu za pobednika turnira. „Krle trejd“ iz Ljubovije poveo je sa 2:0 protiv As prevoza, ali su golovima Živanović, Glišović i Karadarević preokrenuli rezultat. U poslednji minut ušlo se sa rezultatom 3:3. Usledili su sjajni potezi Đorđića i Ilića za slavlje „Krle trejda“. Rezultati četvrtinala: Čičino burence -Dragan Simić Sima 4:3, Nonšalancija -Valjevo 5:5 ( 7:8 na penale), Bašta u Bašti – Miki Toma 7:3, Krle trejd – As prevoz 5:3.
U polufinalu danas (subota) od 15 časova sastaju se „Bašta u Bašti“ – „Krle trejd“ a od 16 „Čičino Burence“ – „Valjevo“ . Utakmica za treće mesto igraće se od 18 časova dok je veliko finale na programu u 19 časova.