U 13. kolu zone Drina Sloga iz Bajine Bašte je na svom terenu igrala nerešeno sa Radničkim Gorenje iz Valjeva. Mreže su mirovale svih 90 minuta. Bliži pobedi bio je domaćin. Jedinu pravu šansu na utakmici imao je Filipović u 33. minutu, ali je bio neprecizan. Dva minuta kasnije Valjevci su ostali sa 10 igrača jer je isključen štoper Tomić. Sloga nije znala da iskoristi ukazanu prednost. Minut pre kraja, posle verbalnog duela sa glavnim sudijom Markom Mićićem, crveni kartom dobio je Slogin kapiten Vladimir Jašić. U sledećem kolu Sloga je gost OFK Divci.

Sloga - Radnički Foto: M.Dodić, Drina Info

Sloga – Radnički Foto: M.Dodić, Drina Info

U pretposlednjem kolu Zlatiborske okružne lige u Perućcu je odigran derbi između istoimenog kluba i Višesave. Igralo se dobro, a pobedio je Perućac sa 2:0. Prvi gol postigao je Vasilić u 47. minutu. Isti igrač dao je i drugi gol u 84. minutu. U oba slučaja asistirao mu je Tošić.

Duel Tošića i Popovića

Duel Tošića i Popovića Foto: Drina Info

- Znali smo da će Višesava pružiti jak otpor i to se dogodilo. Dobro nas je namučila u prvom poluvremenu. U drugom su stvari došle na svoje mesto jer smo mi preuzeli inicijativu i stalno ugrožavali gol Višesavaca -kaže trener Perućca Ivan Maksimović.

U poslednjem jesenjem kolu Perućac ide u goste fenjerašu Laušu iz Požege, a Višesava dočekuje Crnokosu iz Kosjerića.

Kadeti Sloge nikako da zaigraju kako se od njih očekuje. Ponovo su doživeli poraz kod kuće od 2:5 u igri sa užičkim Jedinstvom. Pioniri su sa 3:1 savladali Zlatar u Novoj Varoši. Petlići su stigli do prve pobede. Na svom terenu nadigrali su su Slobodu iz Užica sa 1:0.