Ђуро Вујић - капитен Слоге

Ђуро Вујић – капитен Слоге

У минулом колу зоне Дрина Слога је поделила бодове у игри са Борцем на свом терену. Био је то први бод код куће Бајинобаштана. Сусрет је завршен 1:1. Гости су повели голом левог крила Матића у 23. минуту, а изједначио је Јанковић у 60. минуту после доброг центаршута Божића. Судија Амер Солаковић из Бродарева оштетио је домаћина у више наврата, најдрастичније половином првог полувремена када није досудио пенал. Имала је Слога изгледне прилике у 47, 50.и 87. минуту, али је голман гостију одбранио шутеве Божића и Јанковића. Борац је могао до другог гола у 68. минуту, статива је била савезник Слогиног голмана Ракића. Треба рећи да је домаћин играо са играчем мање јер је у 55. минуту престрого искључен Ђуро Вујић. Иначе, ово је четврто искључење Слогиних играча. Пре њега иста судбина задесила је Божића, Андрића и Голубовића. Слога се налази на претпоследњем месту са 2 бода колико има и последњи Совљак са којим се састаје у наредном колу као гост. На табели и даље је прва Дрина из Љубовије која је препустила бод Севојну на свом терену иако је водила са 2:0.

Перућац наставља серију одличних резултата у Златиборској окружној лиги. Као домаћин са 6:0 савладао је Савинац. Гости су утакмицу почели са свега осам играча. Перућани су то искористили и за 45 минута постигли шест голова. По два су дали Максимовић и Василић, а по један Тошић и Шерфези. На почетку другог полувремена повредила су се два гостујућа играча па је утакмица прекинута и биће регистрована до тог момента постигнутим резултатом. Перућац је тренутно трећи на табели са 16 бодова. Испред њега су Златар са 20 и Ариљска рампа са 19 бодова. У наредном колу Перућац је гост Полета из Расне. Вишесава је код куће играла 0:0 са Првим партизаном. Тренутно су Вишесавци 12. са 9 бодова. У идућем колу гости су Јежевице.