У генералној проби пред старт у првенству Зоне „Дрина“ Слога је у недељу гостовала код Брезовице и савладала је са 2:1. Бајинобаштани су повели голом капитена Филиповића у 5. минуту. Пола сата касније ваљевски зонаш поравњао је резултат. Други гол за Слогу такође је постигао Филиповић у 55. минуту. С обзиром на касни почетак припрема, игра и резултат били су изнад очекивања. Остаје да се види како ће изабраници новог тренера Ратка Веселиновића проћи идућег викенда у игри за бодове на гостовању у Пријепољу.

Детаљ са куп утакмице у Перућцу Фото: Дрина Инфо

У истом термину у Перућцу је одиграна куп утакмица између домаћина и Вишесаве. Домаћин је голом Матића прво полувреме решио у своју корист. У наставку најпре мрежу Вишесаве погађа Матић па онда у 60. минуту и Максимовић. Вишесавци се ни тада нису предали. Головима Василића из пенала и Стефановића смањили су вођство Перућац и држали коначан резултат у неизвесности све до 90. минута када се мрежа гостију затресла по четврти пут после добре реакције Мићића. Перућац је тако заслужено изборио даљи пролаз у купу за подручје Општинског фудбалског савеза Ужице.